Macedonian  Како да се користи ласерска машина за обележување, ласерска машина за означување на металотКако да користите машина за означување на ласер.
Оваа машина за обележување со ласер може да означи на метал, не'рѓосувачки челик и други материјали. Користува ласер со голема енергија за локално да го озрачи работното парче, оставајќи трајни ознаки кои најчесто се користат во производство и обработка.
-------------------------------------------------- -----------------------------
Гуангжу Мек ласерско обележување копродукции, ООД Македонски
Додај: Г зграда, Јушу индустриски парк, Луоганг округ, Гуангжу, Кина
Тел: 0086-20-85557735 4000-388-378
Факс: 0086-20-85699311
Е-пошта: mark@mac-laser.com
Веб: http://www.mac-laser.com
Алибаба: http://maclaser.en.alibaba.com

Guangzhou Mac Laser Marking Co.,Ltd.
Add: G Building,Yushu Industry Park,Luogang District,Guangzhou,China
Tel: 0086-20-85557735 4000-388-378
Fax: 0086-20-85699311
E-mail: mark@mac-laser.com
Web: http://www.mac-laser.com   
Alibaba: http://maclaser.en.alibaba.com